SPOTKANIA I KILKUDNIOWE KONFERENCJE

Planujesz klasyczną konferencję czy może wyjątkowe spotkanie , które stanie się autentycznym przeżyciem i na długo pozostanie w pamięci Twoich współpracowników? Konferencje w Yangtorp to szeroki wachlarz wyboru charakteru Twojego spotkania, służymy oczywiście propozycjami oraz sugestiami.

To co stworzy poczucie wspólnoty i uczyni Wasz dzień szczególnym

Zajęcia opcjonalne i wycieczki wzmocnią Wasze poczucie integracji również poza salą spotkań – u nas znajdziesz propozycje zajęć, które angażują ciało i umysł.

Oto nasza oferta – skontaktuj się z nami jeśli oczekiwałbyś jeszcze innych propozycji

Centrum Medycyny Chińskiej: odpręż się w pięknym wystroju naszej strefy relaksu, naciesz się odpoczynkiem w regenerującej saunie lub skorzystaj z szerokiej oferty zabiegów: od akupunktury po masaż relaksacyjny.

Qigong: jest metodą ćwiczeń zdrowotnych, która rozwijała się w Chinach na przestrzeni wieków. Zarezerwuj trening, bądź kilka z naszym instruktorem dla wzmocnienia energii i kreatywności.

Kung Fu: spróbuj aktywnego treningu z naszym instruktorem, który kształcił się w legendarnym klasztorze Shaolin.

Ceremonia parzenia herbaty: atmosfera w Tea House jest magiczna. Spocznij na poduszce medytacyjnej i napij się herbaty tak jak czyni się to w chińskiej tradycji – Gong Fu Cha – z ceremonią przygotowania i parzenia herbaty. Oferujemy również możliwość wspólnej medytacji, która przyniesie odprężenie dla ciała i umysłu.

Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami na okoliczność rezerwacji bądź zapytań. Przesyłamy broszury konferencyjne ze szczegółowymi informacjami.

meeting.center@yangtorp.com
0415 – 30 19 10

Sala Lao Tse