+48 505 131 347 marcus@yangtorp.nu

YANGTORP, Szwecja 
centrum medycyny chińskiej

Yangtorp, ośrodek qigong i buddyjskie sanktuarium przypomina chińską enklawę, położony jest w Szwecji, w samym sercu południowo-wschodniej Skanii.

WITAMY W YANGTORP!

Yangtorp, ośrodek Qigong i buddyjskie sanktuarium przypomina chińską enklawę, położony jest w Szwecji, w samym sercu południowo-wschodniej Skanii.

Wśród lasów liściastych, łąk i pól, na 12 hektarach spoczywa świątynia – azyl dla Ciebie – jeśli chcesz się cieszyć wolną chwilą, odkryć i nauczyć się więcej o Qigong, medytować bądź po prostu tylko być.

Przyjeżdżasz tu aby poczuć się lepiej, by stać się bardziej obecnym oraz uczestniczyć w tysiącletniej tradycji, której wiedza i umiejętności dają nam narzędzia do radzenia sobie z codziennością tu i teraz.

Yangtorp został założony w 1998 r. przez Marcusa Bongarta, Mistrza Qigong.

Mistrz Marcus Bongart jest czynnym lekarzem tradycyjnej chińskiej medycyny, mnichem buddyjskim, który przyjął śluby w legendarnym klasztorze Shaolin oraz wiceprzewodniczącym Światowego Towarzystwa Akademickiego Medycznego Qigong ( The World Academic Society of Medical Qigong).

Misja Yangtorp:

 

Szerzyć zrozumienie dla dawnej chińskiej filozofii i w ten sposób krzewić ideę przyjmowania indywidualnej odpowiedzialności za sferę własnych mentalnych, emocjonalnych czy fizycznych poczynań.

 

Pracować na rzecz wolności i równości wypowiadania poglądów przez wszystkich ludzi.

Pracować na rzecz budowania wzajemnego szacunku pomiędzy ludźmi – niezależnie od ich profesji, pochodzenia czy religii.

 

Inspirować ludzi żeby korzystali z zasobów własnego serca i w formie uniwersalnej miłości kierowali się nim przy podejmowaniu decyzji względem siebie i innych.

Pracować na rzecz zrozumienia wśród ludzi znaczenia własnego rozwoju, który służy osiągnięciu dobrego samopoczucia, a tym samym poszerza możliwości sukcesu.

Pomagać zarówno słabym jak i silnym w społeczeństwie

Budować świadomość w kwestii wagi utrzymywania zdrowia, wzmacniania oraz dbania o nie, oraz szerzyć postrzeganie zdrowia jako jednego z najcenniejszych zasobów

Przekazywać wiedzę, doświadczenie i zrozumienie w zakresie chińskiej tradycji, filozofii i medycyny, korzystając z form kształcenia i terapii takich jak Qigong, Tai chi i Kung fu.

POZNAJ YANGTORP

Yangtorp, świątynia i ośrodek Qigong
W Yangtorp prowadzimy regularnie kursy Qigong, zarówno dla początkujących jak i doświadczonych praktykujących. Tutaj możesz wybrać z naszej szerokiej oferty zarówno jednodniowe intensywne kursy jak i zdecydować się na dłuższy pobyt. Jesienią i wiosną organizujemy również semestralne treningi Qigong i Kung Fu.

Zapraszamy do zorganizowania własnych kursów w Yangtorp
Trenerom qigong, yogi oraz innych form treningu oferujemy możliwość prowadzenia swoich zajęć w chińskiej świątyni! Zaraz po przekroczeniu murów Yangtorp odczuwalna jest atmosfera harmonii i odprężenia.

Centrum Medycyny Chińskiej
W naszej klinice oferujemy różnorodne zabiegi z zakresu tradycyjnej chińskiej medycyny: akupunkturę, zabiegi moxy, terapię bańkami, wooping, masaż tajski, tajski masaż olejkami, kąpiele ziołowe oraz kąpiele i masaże stóp. Możesz również zarezerwować wizytę w celu przeprowadzenia diagnozy w oparciu o zasady tradycyjnej chińskiej medycyny.

Konferencje w Yangtorp
W Yangtorp znajdują się nowoczesne, doskonale wyposażone sale konferencyjne, sale dla grup od 8 do 70 osób, oferujemy również pakiety z noclegami dla grup do 78 gości.

Akademia Yangtorp
Akademia Yangtorp organizuje regularnie licencjonowane szkolenia dla instruktorów i terapeutów w zakresie Qigong oraz tradycyjnej chińskiej medycyny.

Yangtorp Sanktuarium

centrum medycyny chińskiej

Klasztor Shaolin

centrum kultury chińskiej

Adres Szwecja:

Yangtorp Sanctuary | Swedgrain AB
SE556562514101
Jönstorp 8133
24296 Hörby

Kontakt:

info@yangtorp.com (język angielski, szwedzki)
+46 730 – 50 37 26

yangtorp.com

Adres Polska:

Yangtorp w Polsce | Hotel Holiday Park | Polskie Stowarzyszenie Zdrowotnego Qigong De Rui | Swedgrain AB
ul. Heroldów 1 B,

01-991 Warszawa, Polska

Kontakt:

info@marcusqigong.pl (język polski)
+48 505 131 347

yangtorp.pl

Numer konta dla Yangtorp Polska:

Bank Millenium: 
92116022020000000104293839

Polskie Stowarzyszenie Zdrowotnego Qigonu De Rui

marcusqigong.pl